Anteny do Internetu

Anteny do internetu

internet dostosowany do Twoich potrzeb 
brak zaburzenia transmisji internetu 
osiągnięcie maksymalnej prędkości 
profesjonalne doradztwo
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
niezawodny, przejrzysty układ instalacji

Jesteśmy producentem wysokiej jakości anten do odbioru sygnału LTE 4/5G. Nasi eksperci z zakresu konfiguracji, serwisowania i montażu anten do Internetu, nieustannie poszerzają swoją wiedzę z zakresu rozwoju technologii telekomunikacyjnych. Obecnie wykorzystywane mechanizmy to głównie 4G LTE i 5G. Zwenętrzne anteny w technologii MIMO to gwarancja uzyskania wyższej szybkości transmisji danych. 

Wykorzystujemy rozwiązania, umożliwiające najwyższe z możliwych szybkość transmisji danych. Aby to osiągnąć, dostarczamy wszelkie niezbędne urządzenia wsparte antenami zewnętrznymi. 
W naszej firmie, dostępne są routery i anteny, które obsługują jednocześnie kilka rodzajów transmisji danych, takich jak 3G, 4G i 4G LTE. W sytuacji konieczności połączenia z szybkim internetem kilku urządzeń, niezbędne pozostaje zaopatrzenie domu/biura w antenę zewnętrzną w technologii MIMO. Dzięki naszym produktom, możliwe jest uzyskanie maksymalnej możliwej prędkości łącza internetowego. Najbardziej zaawansowane technologicznie produkty, pozwalają na odbiór wszystkich ze stosowanych w Polsce technologii transmisji danych. Nasze anteny, gwarantują uzyskanie wysokiego poziomu sgnału radiowego, co ogranicza do minimum zaburzenia transmisji. 

  

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatną wycenę!

+48 501 300 500
–>
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji tego zapytania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl