Dostawa i płatności


    Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej GLS.
Wysyłka standardowych produktów z oferty all-ant.pl następuje po otrzymaniu wpłaty lub w formie wysyłki za pobraniem.
Nadawanie przesyłek z naszego magazynu odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku do godziny 15:30. Koszty dostawy wg wybranego przez siebie sposobu dostawy, ponosi zamawiający. Składający zamówienie w all-ant.pl ma do wyboru następujące formy płatności za towar:

1. Przedpłata- wybierając płatność typu "Przedpłata", kontrahent decyduje się na dokonanie zapłaty w formie przelewu bankowego na nasze konto.

2. Płatność On-line - wybierając tę forę płatności, kontrahent decyduje się na Płatność za pomocą przelewu elektronicznego, lub płatność z wykorzystaniem kart płatniczych. W przypadku płatności kartą, czas realizacji zamówienia uwarunkowany (liczony) jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji. Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem, przeprowadzane są za pośrednictwem operatorów płatności internetowych PayU.pl, PayPal.pl, Shoper.pl.  W platformie Shoper.pl podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

3. Płatność przy odbiorze - wybierając tę forę płatności", kontrahent decyduje się na zapłatę gotówką (za towar z kosztami wysyłki i pobrania) kurierowi dostarczającemu mu zamówiony towar.
Koszty dotyczące opłaty za przesyłkę, koszty pobrania, inne należności, czas realizacji wysyłki, zostają podane na zestawieniu w trakcie finalizacji składania zamówienia oraz na fakturze pro-forma.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl