Instalacje alarmowe

Instalacje alarmowe

optymalizacja instalacji alarmowych
zabezpieczenie mienia
nowoczesne rozwiązania
profesjonalne doradztwo
serwis i konserwacja systemów
wsparcie techniczne

Systemy alarmowe są niezbędnym elementem wszelkich obiektów, terenów zabezpieczającym przed wtargnięciem niepowołanych osób. Dzięki zaawansowanym technologią zastosowanych w systemach alarmowych możemy uzyskać m.in. poniższa funkcjonalność:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, wandalizmem itp. ,
  • powiadomienie o zdarzeniu odpowiednich służb oraz osoby wskazane,
  • kontrolę wejścia/wyjścia użytkowników,
  • sterowanie elektronicznymi systemami automatyki budynkowej,

 

Nasza firma oferuje profesjonalne projekt, wykonawstwo w zakresie doboru i instalacji systemów alarmowych. W zależności od obiektu i profilu danej działalności dobieramy urządzenia systemu tak aby zapewnić jego jak największa ochronę. Zaawansowane technologie pozwalają nam skutecznie chronić wyznaczony teren oraz obiekty nim zabezpieczone.

Najczęstszym zadaniem instalacji alarmowych jest zabezpieczenie mienia wraz z ułatwieniem życia użytkownikowi. Ze względu na dostęp do nowoczesnych rozwiązań oraz kompleksowej pomocy ekspertów, już na etapie projektowania jesteśmy w stanie przewidzieć możliwość zastosowania elementów, które pełnią rolę automatyki budynkowej. Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdza, że idealny system alarmowy nie istnieje. Dokładamy jednak wszelkich starań do tego, aby wybrany sprzęt był możliwie jak najtrafniej dopasowany do indywidualnych preferencji jego użytkowników. 

Instalacje alarmowe za sprawą zastosowania odpowiednich elementów, mogą pełnić również rolę automatyki budynkowej. W ten sposób możliwe jest sterowanie przy ich pomocy roletami, oświetleniem, kotłownią, bramami garażowymi oraz innymi urządzeniami elektrycznymi. 

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatną wycenę!

+48 501 300 500
–>
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji tego zapytania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl