Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne

profesjonalny dobór i projekt instalacji w programie PV SOL
wysokiej jakości montaż i szybki termin realizacji
realne oszczędności wynikające z opłat za energię elektryczną
uniezależnienie od wzrostu cen energii elektrycznej
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
monitoring poprawności działania instalacji

Nasza działalność to między innymi dobór i montaż instalacji fotowoltaicznych. Ich zadaniem jest wytwarzanie energii elektrycznej poprzez konwersję promieniowania słonecznego na prąd zmienny wg parametrów narzucanych przez naszych operatorów energetycznych.

Systemy fotowoltaiczne stają się nieodzownym systemem każdego gospodarstwa domowego, obiektu komercyjnego jak również budynków użyteczności publicznej. Celem ochrony środowiska oraz wysokich oszczędności wynikających z produkcji zielonej energii stajemy się mniej uzależnieni od wzrostów cen energii dostarczanej przez operatorów.

Odpowiednio zaprojektowany system daje nam możliwość zredukowania kosztów energii elektrycznej do  wysokości wynikających z opłat stałych operatorów energii elektrycznej. Ich wieloletnia wytrzymałość, skuteczność pracy daje nam bezpieczeństwo energetyczne na długie lata. Przy obecnych realiach cenowych energii elektrycznej instalacja szacowany zwrot inwestycji dla obiektu jednorodzinnego wynosi od 6 do 7 lat. W przypadku obiektów komercyjnych przy odpowiednim zaprojektowaniu instalacji okres ten jest znacznie można ograniczyć do 5 lat.

Ważnym elementem w przypadku obiektów przemysłowych, komercyjnych jest zaprojektowanie instalacji aby produkcja energii z instalacji fotowoltaicznej była w jak największym stopniu skonsumowana przez przedsiębiorstwo.

Nasza firma na poziomie projektowania instalacji analizuje zużycia energii danego klienta i dopasowuje moc instalacji do jego zapotrzebowania. Ważnym elementem doboru instalacji jest oszacowanie maksymalnych, chwilowych poborów energii elektrycznej przez klienta komercyjnego, nie jego roczne zużycie. Na tej podstawie jesteśmy w stanie realnie zaprojektować jej moc, która znacznie przełoży się na rentowność inwestycji.

Nasz dział instalacyjny składa się z doświadczonych techników z uprawnieniami do instalacji fotowoltaicznych. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej, teletechnicznej posiadające duże doświadczenie w montażu m.in. instalacji fotowoltaicznej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem instalacyjnym mającym na celu wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Każda z naszych instalacji powykonawczo badana jest pod względem skuteczności działania za pomocą dedykowanych urządzeń pomiarowych oraz poprzez inspekcję kamerą termowizyjną.

Zdjęcia naszych realizacji

 

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatną wycenę!

+48 501 300 500
–>
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji tego zapytania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl