O nas

Opis Realizacji

Firma ALL-ANT s.c. działa na rynku od 1980 roku. 
Jako pierwsza wprowadziła na rynek anteny telewizyjne typu X o nazwie handlowej ATX11, ATX55, ATX87, ATX91. 
Jest to nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie anten, polegające na zastąpieniu układu synfazowego czterech anten typu YAGI, jedną zwartą konstrukcją o niewielkich wymiarach zewnętrznych, z zachowaniem doskonałych parametrów technicznych.


Poza antenami typu ATX, podjęliśmy produkcję anten szerokopasmowych ATS8 oraz ATS4, wyposażonych w różne wersje wzmacniaczy. W tym samym czasie wdrożyliśmy produkcję anten kierunkowych typu YAGI. 
W szybkim czasie ofertę produkcyjną uzupełniliśmy o antenę logarytmiczną, co spowodowało, że wachlarz produkowanych przez nas anten zadowoli najbardziej wybrednego klienta.
Od 1991r. jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem platformy cyfrowej Canal+, CYFRA+, obecnie  mamy status Centrum NC+.


Od roku 1998 posiadamy autoryzację firmy Platan, jednego z największych polskich producentów abonenckich central telefonicznych. Z central produkowanych przez Platan korzysta kilka milionów Polaków.
W roku 1992 firma nasza uzyskała autoryzację wiodącego operatora telefonii komórkowej PTK Centertel, obecnie Orange.


Obecnie produkujemy (www.all-ant.pl)  szereg anten do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.
W roku 2012 wdrożyliśmy produkcję nowatorsko rozwiązanych anten komunikacyjnych H4G do Internetu LTE, Produkujemy również szereg anten komunikacyjnych UMTS, CDMA, GPRS.
Dla otoczenia biznesowego, jesteśmy stabilnym i rzetelnym partnerem, otwartym na współpracę i wysokie zaangażowanie w powierzona nam zadania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl