Nowa inicjatywa Google w Europie za 25 mln euro
Do 2016 roku Google przeszkoli milion Europejczyków, również w Polsce, pomagając im w zdobyciu kluczowych umiejętności cyfrowych. Google zainwestuje też 25 milionów euro w rozbudowę istniejących programów szkoleniowych i wdrożenie ich na nowych rynkach w całej Europie

Google rozpoczyna specjalną inicjatywę zwracającą uwagę na setki przedsiębiorczych Europejczyków, którzy użyli produktów Google, aby przyspieszyć rozwój swoich firm. Do 2016 roku Google przeszkoli milion Europejczyków, również w Polsce, pomagając im w zdobyciu kluczowych umiejętności cyfrowych.

"Bardzo się cieszymy, że dostarczane przez nas technologie napędzają rozwój firm i wzrost przedsiębiorczości w całej Europie. (...) Zainwestujemy dodatkowe 25 milionów euro w rozbudowę istniejących programów i wdrożymy je na nowych rynkach w całej Europie. W ten sposób chcemy przeszkolić kolejne małe firmy w zakresie umiejętności cyfrowych, których tak bardzo potrzebują. Google stworzy ogólnoeuropejską platformę online, aby wspierać firmy w każdym zakątku Europy i umożliwiać im zdalny udział w szkoleniach internetowych" - zapowiada Matt Brittin, President, EMEA Business and Operations, Google.

 

Źródło: http://media2.pl/internet/118655-Nowa-inicjatywa-Google-w-Europie-za-25-mln-euro.html

 

 

 

Strefa reklamy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl