Reklamacje i zwroty

1. Wszystkie pozycje w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta przez 24-miesiące, z wyjątkiem produktów, na które producent udziela gwarancji na inny okres oraz towarów z wyprzedaży na które udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.
Czas trwania gwarancji jest uzależniony od rodzaju sprzętu oraz od producenta.
Szczegóły dotyczące okresu gwarancji są umieszczone na karcie każdego towaru.

2. Jeżeli po otrzymaniu przesyłki okaże się, że towar ma jakieś wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas dostawy, ewentualnie występuje niezgodność zawartości przesyłki ze złożonym zamówieniem, należy postępować zgodnie z zasadami określonymi w zakładce "szczegóły reklamacji" w 

3. W przypadku uzasadnionej reklamacji wymienimy produkt na pełnowartościowy lub, jeśli nie będzie to możliwe, zwrócimy pieniądze wraz z kosztami wysyłki. Przy reklamacji należy podać numeru rachunku bankowego na który mamy dokonać zwrotu należności.

4. Kontrahent ma prawo do odstąpienia od umowy, czyli dokonania zwrotu kupionego za pośrednictwem sklepu all-ant.pl towaru, bez względu na przyczynę, w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki.
Dotyczy to zakupu realizowanego wysyłkowo, dokonywanego przez konsumenta detalicznego, nie dotyczy to natomiast podmiotów gospodarczych.

5. Kontrahent ma prawo rozpakować zakupiony towar i sprawdzić, czy spełnia jego oczekiwania.

6. Zwrot zostanie przyjęty pod warunkiem, że towar nie nosi śladów użytkowania wynikłych z przekroczenia prawa kupującego opisanego w punkcie 5 i znajduje się w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniu.

7. Zwracany towar należy wysłać do nas na własny koszt. Do przesyłki należy dołączyć kopię dokumentu zakupu otrzymanego z towarem oraz oświadczenie konsumenta o odstąpieniu od umowy sprzedaży towaru. Druk oświadczenia dostępny tutaj.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl